Naše akce Účastnili jsme se Závody a sport Momentky

Kronika - Účastnili jsme se

2007

6.10.2007 - Hubertova jízda - Prezidentská chata
Stromy pomalu žloutnou, v Jizerkách se objevují mlhy, den se krátí, přichází podzim. No a s ním i oblíbené akce všech koňáků - Huberty. Letos u nás na severu Huberty odstartovala Prezidentská chata. Sice se říká "to nejlepší nakonec", ale pochybuji, že laťku, kterou nasadil Cecil o prvním říjnovém víkendu letos někdo překoná.

9.6.2007 - Crosscountry - Nová Ves n/Nisou
V sobotu 9.6.2007 jsme se zúčastnili terénní jízdy na Nové Vsi nad Nisou, kterou pro nás připravili členové klubu JK Pohoda Kynast. Pro nás to byla velice úspěšná akce a jak to probíhalo si můžete přečíst zde.


12.5.2007 - Hubert naruby - Prezidentská chata
Turistická jízdárna Simony Vokáčové pořádala společenskou vyjížďku se soutěžemi nazvanou Hubert naruby. Nikdo z účastníků tedy nevěděl, co lze očekávat. To nás však nezarazilo a cestou z Prahy, odkud jsme holky stěhovali, jsme to vzali přes Prezidentskou.

7.4.2007 - Předváděcí den plemenných hřebců - ERC Mnětice
V sobotu ráno jsme se rozhodli spáchat bleskovou akci a navštívili jsme předváděcí den plemenných hřebců v naší největší a nejlepší plemenné stanici pana Zdeňka Müllera v Mněticích u Pardubic. Rychlého rozhodnutí jsme nelitovali a to je vidět hlavně z pořízených fotek.

22. a 24.2.2007 - Brigáda Rolinka - Křížany
Byli jsme pomoct Zuzce s úklidem po požáru a s rekonstrukcí starého kravína. Tomáš vyrazil už ve čtvrtek. Ve fotogalerii najdete pár fotek z pracovního dne.

Starší články najdete v předchozím roce.
artfix & Záveský 2oo6-2o13