Kontakt Sdružení Sport Zábava Lidé Koně

O nás - lidéJanička
Janička je druhý největší a nyní nejmladší člen. Ale to není podstatné. Janička se stará o zvyšování jezdecké úrovně ve sdružení. Sama aktivně trénuje jak Kristýnku, tak i sebe pod zkušeným vedením Ivy Štruncové a Petra Stiedela. Janička vlastní již šestým rokem jezdeckou licenci a od jara 2006 i cvičitelské oprávnění. Aktivně se účastní závodů a co je nejdůležitější, za pomoci a podpory všech ostatních členů aktivně vymýšlí a realizuje všechny hrátky, akce a soutěže.
Tomášek
Tomášek je náš největší člen a to duchem i tělem. Je samozřejmě také aktivní jezdec, ale jezdecké umění hodlá nadále vykonávat pouze rekreačně. V jezdeckých hrátkách nasbíral s Kristýnkou již několik velmi dobrých umístění. Tomášek se stará o chod sdružení po "papírové" stránce, aby vše klapalo tak jak má.
Vlaďka
Každá skupina lidí musí být řádně opečovávána (nejlépe maminkovským přístupem). A o to se stará právě Vlaďka. Na koníčcích nejezdí, ale je schopná zajistit, aby ani koníčci, ani lidičky nepomřeli hladem. Svým kuchařským uměním, které dokáže provozovat i ve velmi provizorních podmínkách je ve zdejším kraji celkem proslulá a i proto je naším nepostradatelným členem a častým "šéfem" občerstvení "U žiráfek" na našich akcích.
Malá Žirá
Malá Žirá je maskot sdružení. S jezdectvím teprve začíná, ale myslím, že se pro něj nadchla (jako pro vše, co dělá). Doufejme, že sdružení přinese jen samé úspěchy.


artfix & Záveský 2oo6-2o13