Stáje Prodejny Instruktoři Ostatní

Odkazy

STÁJE
zde najdete seznam stájí, které jsme navštívili, se sterými jsme v kontaktu, nebo které nám prostě jen připadaly zajímavé
www.uskodu.iprostor.cz

Dovoluji si tvrdit, že i díky lidičkám z této stáje mají naše letošní akce velmi pohodovou atmosféru. A jsem si jistá, že stejně přátelsky jako k nám se budou chovat i k vám pokud navštívíte jejich statek. Podívejte se na jejich stránky a pokud hledáte místo pro poklidně strávený víkendový den, pak vyražte na Statek U Škodů.
www.jk-hnanice.estranky.cz

JK Hnanice zná od nás z okolí prakticky každý. Travnatý jezdecký areál nabízí každoročně jedny z prvních závodů v parkuru. Od roku 2010 tam navíc působí Vašek Šikola, který nám na některých našich akcích pomáhá se stavbou parkurů. Stránky jsou fajn, za podívání určitě stojí.
www.star-horse.org

Martinu Pospíšilovou a Karin Spalkovou jsme poznali už v první stáji, kde jsme před lety působili. Obě měly ke koním vždy láskyplný vztah. Nyní spolu založily občanské sdružení, které se zabývá přirozeným vztahem člověka a koně. Specializují se na chov plemene Achal-Teke, s tím, že vlastní jednoho plemenného hřebce.
www.sampionky.wbs.cz

Natálka je mladá perspektivní slečna, která se k nám před lety vplížila v jezdeckých holinkách a s probíračkami v ruce si začala razit první metry cesty za koňskou kariérou. Dneska je z ní pravá šampionka se vším všudy. O tom, že není jen milá, šikovná, sympatická a průhledná, ale také inteligentní a tvůrčí, se můžete přesvědčit sami na šampionském webu.
prasnydvur.blog.cz

Stáj jsme poprvé navštívili už pár let před tím, než vniklo naše sdružení. Byli jsme tu na semináři přirozené komunikace s koňmi. Působí zde početný oddíl dětí a mladých lidí, kteří se snaží dělat něco pro sebe, své koně i pro lidi z ostatních stájí. Stránky určitě stojí za prohlédnutí.
www.hnevsin.cz

Drtinův statek, na první pohled obyčejný statek nedaleko Slapské přehrady. Neobyčejné je na něm pouze osazenstvo. Své koně zde má na pastvinách Vašek Vydra, který se snaží v ČR propagovat chov koní v přirozených podmínkách. Z velkých akcí v Hněvšíně lze navštívit Memoriál generála Custera.
www.horse-ranch.net

Ve spolupráci s tímto rančem jsme pořádali své první akce. Leží na nádherném místě, v Jizerských horách a máme zde spoustu kamarádů. Pokud milujete pohodu a vyjížďky kopcovitou krajinou s překrásnými výhledy do okolí, nelze tento ranč nenavštívit.
artfix & Záveský 2oo6-2o13