Stáje Prodejny Instruktoři Ostatní

Odkazy

INSTRUKTOŘI
Tady jsou uvedeni všichni trenéři, cvičitelé a lektoři odborných kurzů, kterých se účastníme nebo jsme se účastnili. Nejedná se jen o odborný výcvik koně a jezdce, ale také o různé semináře týkající se chovu, krmení nebo osetřovatelství.
www.brannaman.com

Buck Brannaman je jeden z největších žijících učitelů Vaquero Horsemanshipu. S koňmi vyrůstal od dětských let a cestu k nim našel i díky pohnutému dětství. Intenzivně po celém světě šíří myšlenku horsemanshipu a publikuje celou řadu úspěšných knížek a výukových DVD. Na jeho webu to můžete koneckonců posoudit sami.


www.horsemanship.cz

Ranch 28 je místo, kde sídlí Vašek Bořánek se svou ženou Bárou a svými čtyřnohými kamarády. Vašek je instruktorem zabývajícím se předávání zkušeností z metod práce s koňmi, jejichž zakladatelem byl američan Tom Dorrance. Na stránkách lze nalézt kalendář jeho kurzů a dále knížky, které sám napsal nebo se podílel na jejich překladu. Vašek by k nám měl snad dorazit na jaře v roce 2009, takže snad budete mít možnost ho sami poznat.


www.jiristrejc.wz.cz

Jirka Strejc je člověk, který se už řadu let věnuje aktivně Horsemanshipu, tedy přirozené komunikaci s koňmi. Za tu dobu viděl řadu přístupů, mezi kterými si našel vlastní cestu a tu se teď snaží předávat ostatním. Ve spolupráci s Jirkou jsme pořádali několik kurzů. Když mrknete na jeho stránky, naleznete tam kalendář všech kurzů a podmínky, za jakých se jich lze zůčastnit.
artfix & Záveský 2oo6-2o13