Naše akce Účastnili jsme se Závody a sport Momentky

Kronika - Závody a sport

2009
8.8.2009 - Hobby závody, parkur - JS Vrchovina
Slunečný den, rovná placka nedaleko Hodkovického letiště a skvělá organizace. Tak by se daly charakterizovat hobby závody na Vrchovině. No, tedy, ještě by asi bylo dobré zmínit, že jsme vyhráli, co se dalo (Natálka s Luckou), pobrali ceny a zase odjeli domů. Nejúspěšnější závody sezóny, pojďte se podívat s námi, jaké to bylo.
20.6.2009 - Hobby závody, parkur + drezura - JK Liberec
Natálka se pomalu ale jistě stává notorickou závodnicí. Nemůže chybět skoro nikde. Do Liberce vyrážela s tím, že si napraví poslední neslavnou reputaci. Tentokrát ji doprovodily i Hanka s Luckou, které se rozhodly zatrénovat si v cizím prostředí, aby byly lépe připravené na naše akce.
7.6.2009 - Hobby závody, parkur - JK Mělník
Natálka s Radkou mají letos vysoké sportovní ambice a jak to vypadá, tak jim záleží na tom, aby naše sekce závody a sport nezůstala po odjezdu Janičky do Anglie prázdná. Uplakané nedělní ráno a my vyrážíme do Mělníka přeskočit všechno, co nám tam postaví.

8.5.2009 - Hobby závody, drezura - TJ JO Nisa Jablonec
Drezura bývá mezi jezdci méně oblíbená než skákání. Je však základem všeho, co se s koňmi dělá. To vědí i na jablonecké jízdárně, proto si stejně jako minulý rok změřili síly prakticky všichni jízdárenští a s nimi i naše Natálka.
18.4.2009 - Hobby závody, parkur - Liberec
Letos, jako první, zamířily závodit Natálka s Radkou. Vyrazily na letošní první "hobíčka" do Liberce. Bylo potřeba se před sezónou pořádně otrkat a rozskákat, takže jsme ráno naložili a vyrazili jsme.


Starší články najdete v předchozím roce.
artfix & Záveský 2oo6-2o13