Stáje Prodejny Instruktoři Ostatní

Odkazy

PRODEJNY
Zde naleznete výčet prodejen, které pravidelně navštěvujeme pokud potřebujeme koupit něco pro koně nebo jezdce. Jejich výběr je podložen zkušenostmi a velkou řadou nákupů.
www.nakladatelstviharmony.cz

Nakladatelství Harmony je obrazem toho, jak to u nás v ČR funguje. Když chceš vydávat knížky, pořiď si nakladatelství, jiná cesta neexistuje. To přesně udělal i Vašek Bořánek. V nakladatelství najdete knížky a DVD vydané nebo přeložené Vaškem a Bárou. Díky jejich neúnavné práci se sortiment stále rozšiřuje. My od nich máme všechno a můžeme vřele doporučit.
www.banghandmade.cz

Každý horseman vám řekne, že základem pro jakoukoliv práci je dodavatel kvalitních pomůcek. My máme veliké štěstí, že takového máme. Petr Hajzl tvořící firmu Bang naplňuje na 100% definici "zlaté české ručičky". Když si od něj koupíte vodítko, provazovku nebo třeba nějakou pomůcku z kůže, můžete si být jisti, že vám bude sloužit dlouho a dobře.
www.fitmin.cz

Jeden z velkých českých výrobců krmiv pro koně a další zvířata. Mimo to, že vám dodají kvalitní granule a další doplňkové krmení, tak vám tým kolem Ing. Nováka dokáže dobře poradit, kolik čeho máte dávat. Spolupracují s Kentucky Equine Research center, od nichž každoročně přebírají aktualizovanou krmnou normu pro koně.
www.westman.cz

Westernové sedlářství Westman nabízí nejen kompletní nabídku sedel na objednávku, ale na svých internetových stránkách doplněných o web shop, naleznete i celou řadu cenných rad a informací o westernových sedlech. Doporučujeme zejména Kovbojskou školku na kterou se dostanete odkazem přímo z hlavní stránky.
www.dromy.ic.cz

Firma Dromy vyrábí vitamínové doplňky pro koně. Mimo to, že vitamíny opravdu pomáhají, což jsme měli možnost sami poznat na našich koních, jsou narozdíl od konkurence cenově výrazně dostupnější. Produkty této firmy je možné získat také jako ceny na našich soutěžích a hrách.
www.janhauzr.cz

Jedna z nejznámějších prodejen jezdeckých potřeb. Sídlí na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli nedaleko Prahy. Firma se také zabývá sedlářskou výrobou, šije i sedla na míru. Měli jsme tu čest pana Hauzra poznat přímo při práci, když bral míry Kristýnce na nové sedlo.
www.equiservis.cz

Firma pana Hakra nabízí komplexní sortiment všeho, co se týká koní, od potravinových doplňků, přes sedla a další jezdecké potřeby až k oblečení pro koně. Podle našeho názoru se jedná o obchod, kde lze sehnat prakticky všechno. Sídlo je opět v Praze.
artfix & Záveský 2oo6-2o13