Kontakt Sdružení Sport Zábava Lidé Koně

O nás - zábavaPořádání zábavních akcí pro majitele koňů i pro širší veřejnost je nosným pilířem naší současné činnosti. Naším letním bytem je ranč U potoka, kde se i většina těchto akcí koná. Desítky hodin strávené nad přípravou soutěží, her, zábavných vyjížděk a praktických ukázek lidí, kteří umí s koněm i něco více než jen jezdit, mají jediný účel. Abyste se všichni dobře bavili a čas strávený na ranči nebo v jeho blízkém okolí byl pro vás hezkou vzpomínkou a odpočinkem v dnešní uspěchané době.
Minulý rok se několik z námi vymyšlených akcí setkalo s obrovským úspěchem účastníků a tak jsme se rozhodli je pořádat s drobnými úpravami každoročně. Pro příklad uvedu Křižovatky, což je orientační sranda závod pro jezdce s koňmi po Jizerských horách (někteří jezdci je na ročníku 2005 projeli opravdu takřka celé...). Pro veřejnost může být zajímavou pozvánkou účast na Dni koní nebo Dětském dni. Obojí provází řada ukázek a her, které jsou spojené s koňmi a jsou orientované zejména pro úplné laiky. Doplňkem všech akcí bývá pochopitelně dobrá muzika a posezení v přilehlé hospůdce.

Pokud se budete chtít dozvědět více o zábavních akcích, které už proběhly nebo se teprve chystají, tak si projděte sekce "Akce" a "Kronika" a tam se dozvíte více, případně si budete moci prohlédnout fotografie a přečíst si, jak vše probíhalo.
artfix & Záveský 2oo6-2o13