Nejbližší akce

Fórum

  02. 05. 2010, 18:55 Tomáš
Příspěvek č. 1022    

Ahoj všem po dlouhé době,
Odpovím postupně:
Andy: Příští rok už budeme snad ve svém a bude možné dělat akce dříve, jak psala Hanka, teď to bohužel nejde, i tak se budeme modlit, aby louka vyschla
barcee,klara: dnes jsme s tím pohnuli a pokusíme se, co nejrychleji dojet i zbytek. Pokud to nestihneme, než začnou akce, tak už to vidím dost bledě. Dnes jsme tomu ve dvou obětovali neděli Smutný Blbé je, že máme seklý web, takže tam ty fotky nejdou nakopírovat všechny, ale nejpozději v pondělí nám to snad firma, u které máme stranky opraví.

  22. 04. 2010, 14:31 hanka
Příspěvek č. 1017    

Je to dáno tím, jak je situovaná naše "jízdárna". Louka je v místě, kde se extremně dlouho drží sníh a pak ještě díky podloží a blízkosti mokřadu velmi dlouho trvá, než vyschne tak, aby se dala používat. Bohužel, jiné vhodné místo k pořádání akcí nemáme v okolí k dispozici.

A co se týká akcí, které lze pořádat mimo jízdárnu (křižovatky, duatlon ), nelze je termínově předsunout pro bezpečnost koní. Většina koní díky místním drsným zimám není na jaře náležitě připravena k výkonům v rychlostních a vytrvalostních disciplinách v terénu.

Samozřejmě bysme rádi zahájili sezonu dřív . Pokud budete vědět o někom, kdo nám zasponzoruje odvodněné kolbiště a na zimu krytou halu, sem s ním. A slibuji , že pak zahájíme první soutěž o Velikonocích Velký smích

  02. 12. 2009, 14:15 hanka
Příspěvek č. 997    

Anketa:
"Jezdím k vám pravidelně na akce " - počet lidí 15. Akcí bylo 7. Pravidelně znamená téměř na všechny. Měla jsem letos v létě něco s očima. Na akcích jsem viděla 10,12,9, ale i 6 účastníků. Slibuji, že do začátku příští sezony si dojdu k očnímu. . Smutný

  02. 12. 2009, 14:04 hanka
Příspěvek č. 996    

Tak když jsem v říjnu psala sem do fóra, že si \" aktuální\" zápisy například z Huberta rádi přečtem k Ježíšku, myslela jsem to s nadsázkou. Alespoň doufam, že to většina lidí tak pochopila. A ejhle, Mikuláš za dveřmi, Ježíšek je tu cobydup - a začínám se tentokrát zcela vážně obávat, že to opravdu tak nějak dopadne. . . . . . Smutný Smutný . Jen nevím, koho to ještě osloví. . . . . . Smutný , já osobně už spíš pomalu spřádám plány na jaro a nadcházející sezonu. . . . Úsměv

  27. 10. 2009, 07:26 hanka
Příspěvek č. 979    

Ahoj Tome,
netřeba se omlouvat nebo něco vysvětlovat. Kdybys náhodou stíhal web průběžně a včas aktualizovat, budilo-by to podezření, že trpíš nějakým akutním selháním organismu a poslali bychom za tebou rychlou, nejlépe vrtulník. Velký smích Dalším příznakem by mohlo být, že do tvého života vchází řád a systematičnost, což by v tvém případě mohlo znamenat stejné fatální následky pro organismus. Velký smích . Takže klídek, do Vánoc daleko a my si k Ježíšku prohlídnem aktuální Smutný zápisy. Pozor - jestli tě místo mikulášské nadílky zrovna neodnese čert.
P.S. nezapomeň si na cestu do pekla vzít noťas, třeba tam budeš mít víc času Velký smích

  20. 10. 2009, 20:04 hanka
Příspěvek č. 972    

by mě zajímalo, do který závěje se zahrabal Tomáš Smutný . On už se zase uložil k zimnímu spánku - a web bude aktualizovat kdo ?

Smutný

  12. 10. 2009, 02:52 hanka
Příspěvek č. 966    

Ahoj Tome - s tim gulášem ti to patří, protože jsem tě upozorňovala, že nemáš strávníky počítat na kusy, ale na schopnost se nadlábnout Velký smích . A navíc guláše bylo dost, jen NĚKDO (kdo byl pak po zásluze o hladu ) nechal na Ves dopravit jen půlku, že ? ? Škoda, že na příští týden hlásí fujtajbl počasí, jinak bych věděla, co s cca 35 buřty - takový buřtíci na ohýnku nebo na grilu. . . . mňam, mňam. . . . a možná že by na tebe zase nezbylo Velký smích . To víš, blíží se zima a zvířátka si dělají tukový zásoby Velký smích

  09. 10. 2009, 16:15 Lucka
Příspěvek č. 962    

Vážení, tak tomu věřte! Hanka se ani naprat nemusí, stačí když jí k tomu pustíme mezi prvníma a ostatní mají smůlu Smutný !!! Vím to z vlastní zkušenosti Velký smíchVelký smíchVelký smích !!! Těště se zítra a svačiny s sebou Velký smích ! Ančo a dej Krťovi najíst ať nepapá cigánčata Velký smích !!!

  08. 10. 2009, 23:52 hanka
Příspěvek č. 961    

Vážení, nevěřte tomu, že zbude hodně jídla - když se naperu já, jste o hladu Velký smích

  07. 10. 2009, 01:40 hanka
Příspěvek č. 956    

Místní název louky, kde by měl být letošní hon toho "přespolnímu" účastníkovi Huberta moc neřekne, ale může to zkusit najít podle souřadnic a mapy - Loc 50°44´51,111´´N,15°13´28,077´´E.
Pro ty, kteří by svým autem chtěli jet s Hubertem, je rozpis přibližných časů, kdy by koně měli být na autem dostupných místech.

  06. 10. 2009, 22:52 Tomáš
Příspěvek č. 955    

Ahoj Klárko,
Jak to bude s ucasti divaku a koni na Hubertu jako obvykle nevime. Mohou prijet 2 a nebo taky klidne 50. Co vime ale naprosto bezpecne je to, ze nepojede autobus Úsměv Vetsinou to u nas je tak, ze nekteri divaci vezmou svoje auto a jedou spolu s Hubertem, tedy pouze na mista, kde se to da a foti. Budu rad, kdyz letos takhle nekdo pojede, ale konkretniho cloveka nemam a klidne se muze stat, ze nepojede nikdo.
Kde bude hon zatim nevim ani ja a to jsem teoreticky master Velký smích Mozna, kdyz se sem Hanka s Luckou, ktere vymyslely letost trasu podivaji, tak napisou, kde bude hon.
Co se tyce koni z jizdarny, tak zadny prihlaseny neni. Ale je pravda, ze je jeste cas.
Měj se hezky a budeme se na tebe v sobotu tesit Úsměv

  30. 09. 2009, 09:28 hanka
Příspěvek č. 948    

sice nerada, strašně moc nerada, ale musim. . . . .

Musim pochválit Tomáše za pěkně napsaný články do kroniky. Je mi jasný, že jen si přečte chválu, tak zpychne a půl roku zase neuvidíme ani čárku, ale i za cenu takového rizika musím jeho dílka pochválit. . . .

P.S. a cobydup bude kdy ? ? ?

  18. 09. 2009, 08:32 hanka
Příspěvek č. 938    

Sice se zpožděním, ale moc hezky napsané články. Že by hrozba fyzického a psychického teroru přinutila Tomáše dát to tu dokupy ? No když do konce týdne Tomáš zvládne ještě Hrátky III. a Duatlon takhle hezky napsat, tak navrhuji zmírnit trest z hrdelního na doživotí - pochopitelně s naší zvýšenou ostrahou Velký smích.

  18. 09. 2009, 08:21 hanka
Příspěvek č. 937    

Podle toho, co řikal Cecil mně, tak Huberta mají až 24.10. Zpráva bez záruky. Zato si pamatuju nabeton, že už má pro mě vymyšlený spešl trest - a důvod mi ho udělit se prý vždycky najde Velký smích

  16. 09. 2009, 08:50 Anča
Příspěvek č. 917    

Ty jsi normální masochistka Velký smích já ještě včera nebyla schopná normálně sejít schody Velký smích
Hanka : přesně Velký smích

  16. 09. 2009, 01:18 hanka
Příspěvek č. 915    

Tome, tak hluboko se zahrabat nedokážeš, abysme tě nenašly, nevyhrábly a neposadily k tomu počítači.... Velký smích . Čelíš příliš velké dámské přesile. Velký smích

  15. 09. 2009, 18:02 hanka
Příspěvek č. 910    

Ahoj Veroniko, naopak si myslím, že by bylo přínosné, aby články byly i z pohledu účastníků akce, ostatní by alespoň mohli porovnat, jestli z toho měli stejný dojem. Taky jsem se nabízela, že bych psala články o akcích z pohledu účastníka, ale neni to jen napsat, ale taky dostat to v tom správném formátu na web a to bez Tomáše nejde, takže jsme zase na začátku. Fakt je, že článek psaný s odstupem dlouhé řady týdnů, v nichž se udály další nové věci, postrádá ten správný emoční náboj. Škoda, že Tomáš toho má tolik. . . . . . . . .nápad : co ho nechat naklonovat na móóóc Tomášů Velký smích

  14. 09. 2009, 11:07 Lucka
Příspěvek č. 902    

No to je průůůůůůůůůůůůůůůů...........švih Smutný. Smazali se mi, jediná naděje je, že jsou ještě ve foťáku ... Byla jsi tam ty s Krťou a Hanka s Koblížkem ..... ( z Nové Vsi ).

  11. 09. 2009, 15:00 Hanka
Příspěvek č. 888    

Ahojky, mam par fotek z poslednich hratek, tak mrknete tady: httpVáhavý/gotule.rajce.idnes.cz/ mejte se hezkyÚsměv

  08. 09. 2009, 19:35 hanka
Příspěvek č. 877    

Ale Ančí , pokud se nepletu, tak na Duatlon musí být fit Krťa, ten to celý bude muset uběhnout a tvoje ukopnutý prstíčky na jeho sportovní kondici nic nemění. Nebo se mýlím a tys měla v plánu si to s nim vyměnit, hodit si na záda svoje nové sedlo a Krťa by se vez ? Velký smích
Jinak přeji rychlé zahojení ukopnutý nohy a v sobotu pa pa. Úsměv

  31. 08. 2009, 22:39 hanka
Příspěvek č. 869    

Souhlasím s názorem Tomáše, Veroniky, Anči a vlastně mluvím za další hobby lesojezdce. Kdybychom dokázali se svými koňmi skákat okolo metru, máme licenci a jezdíme oficka. V našem okolí je řada majitelů koní, pro které je těch 60 - 80 cm maximum. A jestli jsem to pochopila dobře, tak právě pro tyhle lidičky vznikly akce Rozcestníku, aby si měli kde zazávodit a to nejen ve skocích, na co už je přeci jen potřeba trochu potrénovat na rovném plácku, ale i v disciplínách, které jsou lesojezdcům bližší než klasický parkur a drezura. Prostě Rozcestníkovské akce jsou originální a jedinečné svou všestranností. Myslím, že problém s nízkým počtem startujících není ve výšce překážek. Jedna z možných příčin může být nedostatečná prezentace akcí . Návštěvnost webu ještě neznamená, že si zde čtou potencionální startující.
Mám osobní zkušenosti z hojně navštěvovaných akcí na Prezidenstské nebo na Nové Vsi. Jak Cecil, tak Zdeněk před akcí zavolají, připomenou, že se něco koná a pozeptají se, jestli se účastníme. Na rodeo přišla pozvánka SMS + leták. Možná by stálo za to rozesílat pozvánky na konkrétní mailové adresy nebo telefony a vůbec tak nějak lidem ty akce podsouvat.

  31. 08. 2009, 15:19 Tomáš
Příspěvek č. 862    

Ahoj,
Verčo, díky moc za pripominku, to je rozhodne na zvazeni. Terminy jsme se snazili dat co nejvic dopredu a treba Zdenek na Vsi se podle toho zaridil a nekrizime se. To stejne dela i Cecil na Prezidentske, dela akce v jine terminy. U vsech to ale nefunguje a ani fungovat nemuze.
Ančo a vsichni ostatni polemizujici o vyssce. Priste muzem udelat to, ze vyhlasime jeste jednu vyssi soutez. Kdyz uz tam klacky budou, tak to muzem strcit vys, to neni zadny problem. Kazdopadne si myslim, ze o to az takovy zajem nebude. Z tech lidi, co k nam jezdi by si to mozna strihla Miša, Johanka a tajně (aby trenerka nevedela Úsměv ) možná i Natálka. Ale to je tak vsechno.
Jinak vlastni kolbiste je na ceste. Nevim, jak pristi rok, pres sezonu jeste skoro urcite nebude, ale na dalsi rok uz by se snad mohlo zadarit. To stejne plati i pro crossovou drahu. Uz jsme to byli s Janickou prochazet a udelat se tam pekan draha da.

  30. 08. 2009, 22:50 hanka
Příspěvek č. 852    

nojo, nóóó - úplně vzornej, rychlej Úsměv - tak za ty rychlý výsledky máš do rána pokoj . Tedy pokud se ti o nás nebude zdát Velký smích Velký smích Velký smích

  30. 08. 2009, 22:05 hanka
Příspěvek č. 850    

Ale trefovat se opatrně, ať si ho předčasně nezničíme. Velký smích Ještě že toho našeho Tomáška máme, z něho se tak dobře dělají srandičky Úsměv Úsměv Úsměv .

  30. 08. 2009, 10:45 hanka
Příspěvek č. 847    

Anči, o oblíbenou zábavu a Tomáše se bát nemusíš. I kdyby systém namrskal do kroniky výsledky a článek včetně fotek a vypadalo to na nudu na fóru, tedy jako že neni žádný problém, Tomáš určitě nějaký vyrobí Velký smích

  28. 08. 2009, 17:18 hanka
Příspěvek č. 840    

No bylo by to skvělý a už by skoro nebylo proč tě sekýrovat a hlavně uhánět o výsledky. Úsměv

Taky mě vrtá hlavou, proč s náma nikdo nechce soutěžit. Smutný Tentokrát je to opravdu málo i pro milovníky komornějších akcí. Co dát nějaké ankety (jedna by to asi problematiku nepodchytila ) a pozeptat se lidí, proč nejezdí .. . .

  28. 08. 2009, 13:41 Hanka
Příspěvek č. 836    

Tedy já byla spokojenější s tima malejma. My ten parkur vždycky tak rychle přejedem, že se ty velké ani jednou neotočí a pak se ten výsledný čas taky dost těžko odhaduje. Velký smích Velký smích Velký smích Navrhuji pro příští sezonu opatřit hodiny sluneční Úsměv

  22. 08. 2009, 23:03 Hanka
Příspěvek č. 829    

Hurrááááááá, hry budou Úsměv Úsměv Úsměv
A ti co se nepřihlásí jsou sami proti sobě - lepší akce než Rozcestník nikdo v okolí nedělá Úsměv

  15. 08. 2009, 20:08 hanka
Příspěvek č. 821    

Anči dík za přání a hlavně Krťovi, je vidět že ve volném čase řádně studuje kalendář . . . Velký smích

  09. 08. 2009, 08:23 hanka
Příspěvek č. 794    

moc hezké fotky nejen z prvních jezdeckých her Smutný

  17. 07. 2009, 06:19 hanka
Příspěvek č. 774    

Tome, ty ses minul povoláním, z tebe měl být politik. Velký smích
Meteorologové předpovídají bouřky, přívalové deště, kroupy, prudké ochlazení. Tomáš chlácholí národ slovy, že počasí nebude nijak zvlášť hezké. . . . .

Koblížek si s počasím taky dělá starosti - má strach že mu slejvák naruší make-up a rozmaže stíny a nebude mu to slušet na fotkách. . . .

  04. 06. 2009, 14:46 Lucka
Příspěvek č. 742    

Hankáááááá Úsměv

  04. 06. 2009, 14:05 hanka
Příspěvek č. 738    

no čekam na pokračování textu . . . . Velký smích

jestli se Cipískova panička (taky ještě za mlada ) legitimovala v okolních putykách, když toho ten škopek vypila po frťanech Velký smích

  04. 06. 2009, 13:18 hanka
Příspěvek č. 735    

Obávám se, že Cipísek chlastal po vzoru paničky dávno před plnoletostí. Velký smích Taky všechno nejlepší k narozeninkám. Úsměv

  01. 06. 2009, 20:36 hanka
Příspěvek č. 725    

tak to jóóóó´,

mě hned napadlo, že tim pupkatým krátkonožcem přeci nemůže myslet Johnánka Velký smích

  01. 06. 2009, 19:35 hanka
Příspěvek č. 723    

Ale Lucko, na duatlonu přeci běhají koníčci a ne jejich paničky ? Velký smích Velký smích Velký smích

  01. 06. 2009, 12:38 hanka
Příspěvek č. 717    

Velký smích tak koukam, že než jsem se vymáčkla, Jana mě předběhla - no tak když už tě tu mám, Jani, to s tim počasím si ještě vyřídíme. Asi až přijedeš dostaneš napytlovaný všechno to hnusný počasí včetně zimních závějí a vysypeš to někde za kanálem.

  01. 06. 2009, 12:32 hanka
Příspěvek č. 716    

Ahojte všichni. Souhlasim s Tomášem, že na tomhle povrchu pořádat akci prostě nešlo. A to nejen že bychom tu louku zničili, ale že by to bylo i nebezpečné pro naše koníky. Koblížek má sice podkovičky s kvalitními ozuby a hmatci, přesto jsme již ve středu po noční bouřce předčasně ukončili trénink, protože to šíleně klouzalo. A to bylo ještě nic proti intenzivním a vytrvalým slejvákům které následovaly ve čtvrtek a v pátek. Takže si myslím, že každý, komu záleží na zdraví a bezpečí svého chlupáče uzná, že by bylo nezodpovědné riskovat nějaký úraz. Louka je původně vysušený mokřad a díky podloží i četnosti podzemní vody velmi dlouho vysychá. Ale v naší oblasti nic lepšího k dispozici neni, proto buďme rádi aspoň za ni a kdo má nějaké konexe "tam nahoře", zkuste zařídit počasí jako bylo v minulé sezoně a bude všechno zase super.
P.S. Koblížek se na závody taky moc těšil, hlavně že na neděli vyšly jeho narozeniny, tak doufal, že z toho pro něj vyplynou nějaké výhody. Velký smích

  28. 05. 2009, 22:45 hanka
Příspěvek č. 703    

Tak si s tou objednávkou ale pospěš nebo jestli okamžitě nepřestane lejt tak hlavní disciplina bude brodění koní na louce a jako přídavek sázení brambor do oraniště co bývalo jízdárnou. Smutný

  22. 05. 2009, 13:59 hanka
Příspěvek č. 697    

Ahoj Tome,
jsem si oddychla, že je s tebou všechno vpořádku a ve starých kolejích, takže není třeba se obávat o osud blížících se hrátek. Nestíháš, nestíháš a nestíháš, ale polepšíš se a nakonec to vždycky nějak stihneš Velký smích Tak se mi to líbí. Mimochodem mi tu chybí nějaké bodové hodnocení soutěží do Poháru. Ale to určitě taky nakonec stihneš.

A co se nedávné diskuze o kabinkách TOI TOI týče, Koblížek si přeje být zapsán do pořadníku zájemců, zejména ve chvíli kdy se pojede drezura. Z této disciplíny se prý asi po - TOI TOI.

  14. 05. 2009, 00:40 hanka
Příspěvek č. 682    

no prosim ! , a pak má ten Koblížek něco umět na jízdárně Smutný , když teď vyšlo najevo, že teta cvičitelka sama ještě neumí ani klusat . . . . Velký smích

  07. 04. 2009, 12:44 Hanka
Příspěvek č. 666    

Ahojky, zdravim vsechnyÚsměv A zaroven chci poprosit Lucku od jonnyho, jestli by mi mohla poslat fotky z licence na mailÚsměv Dekuju moc, Hanka Novona

  31. 03. 2009, 08:26 hanka
Příspěvek č. 660    

Ahoj Tome,
četla jsem dobře, že máš 30. března fofr s daněma ? ? Klid, času dost, březen má 31 dní . . Velký smích . . .
V sobotu jsem se taky minimálně jednou byla podívat na pokračování deníčku Smutný
P.S. Jaké máš ohlasy na ten termín pokecu o Votočků. Já jen že jsou Velikonoce a řada dámského pozadí se na celý ten víkend evakuuje společně se zbytkem nositelky na neznámé a relativně bezpečné místo ze strachu před následným pondělním účtováním.. . . . Úsměv

  16. 03. 2009, 19:54 Tomáš
Příspěvek č. 642    

Ahoj všichni,
to Johanka: nene, to je jen shoda jmen. Říkala to naše Jana, sdruženíovská a žiráfčí Úsměv
to Ivanka: no teda ty mu dáváš do těla. Pak se není čemu divit, že vyhraje všechno, co se týče běhu. Nakřáplá záda rovnej a kituj, budou ještě potřeba Úsměv Termín už je v kalendáři akcí.
to Hanka: Nene, nezapomnel, jen nejak nestiham fotit. Dneska lezel pri trenikgu vedle kruhovky, ale nejak se snazim spis davat pozor nez fotit. Min nez ja toho tu umi totiz asi jen sousedovic morče Velký smích

  16. 03. 2009, 18:12 hanka
Příspěvek č. 641    

Toméééé, tys zapoměl foťák ? ? ?

  12. 03. 2009, 23:37 hanka
Příspěvek č. 636    

no s tim parašutismem je to na pováženou. Padák má určitou nosnost a nevim, jak bych vysvětlila Koblížkovi, že musí držet dietu, aby ho to uneslo. . . . Velký smích . To už hraničí s týráním (obdobně jako drezura ).

  12. 03. 2009, 15:43 hanka
Příspěvek č. 634    

tedy já čumim.

Popravdě - nápad to je skvělý a určitě u toho bude nekonečně srandy. Úsměv Úsměv A hlavně: neni tam drezura, kterou Koblížek bytostně nenávidí ( a já s nim souhlasim )

Popravdě podruhý - běh vedle koně v mém věku ? ? ( pro ty co nevědí - na jaře 19 Velký smích , ale už si nepamatuju po kolikátý Velký smích ) Zajistěte sanitku, vrtulník a resuscitaci na místě, protože já jdu do toho.

Bezva nápad, pořádný zpestření, fakt se těšim a jdu to povědět Koblížkovi, co on na to. . . . .

  09. 03. 2009, 15:22 Ivanka M.
Příspěvek č. 624    

Ahooj, právě že nemám Velký smích mi paní doktorka říkala, že hlavu mi opravit nemůžou Velký smích Velký smích Velký smích .. zkoušela jsem přemluvit Firsta, aby skákal parkury Úsměv že prý jo, ale musím běžet první Úsměv v tom případě, se budeme asi jenom koukat Smutný vozíku se už tolik nebojí (známka očí do spirály), skoro vylez na přepravák pro krávy Velký smích Btw. vloni mě inspirovaly holky Johanka s Janičkou a jejich Madagaskar, že bychom připravily s holkama třeba něco jako Knoflíkáře ?? Velký smích no uvidíme, kolik bude energie, chuti a hlavně zdravíčka, mějte se krásně lidičky, musím jít taky něco pracinkovat, a pozdravuji Janičku, jak mi naložila taky Fífu, je príma hodná Úsměv pa Ivča Velký smích

  10. 02. 2009, 11:45 hanka
Příspěvek č. 602    

taky pěkně prosim a smutně koukam a taky bych chtěla mít v kalendáři rozpis akciček pro letošní rok. A taky děkuju.

  03. 02. 2009, 09:42 hanka
Příspěvek č. 595    

POSTŘEHY:

Zima pokračuje Smutný a s ní pokračuje i Tomáš v zimním spánku Velký smích . Zimu provází občasné oblevy - nenechat se zmást, jaro daleko. Tomáš se občas v období zimního spánku otočí na druhý bok a při té příležitosti ( asi ze spaní ) slíbí zapracovat na webovkách. Nenechat se zmást - spinká dál Velký smích .

Nevadí, jsme optimisté a realisté. Zima musí jednou skončit. A s jarem se vynoří vyhajaný, vyspinkaný, čerstvý a svěží Tomášek a zaplní stránky tolika článkama, že nebudem stíhat číst. . . .

Všichni ať tu protivnou dlouhou zimu přežijí bez úhony a na jaře AHOJ ! !

artfix & Záveský 2oo6-2o13