Naše akce Účastnili jsme se Závody a sport Momentky

Kronika - Účastnili jsme se

2008
21.9.2008 - Výstava Kůň 2008 - Lysá nad Labem
Každoročně na podzim se v Lysé nad Labem schází konští příznivci. Každý z nich tam míří z jiného důvodu, jeden sbírat rozumy, jiný nakoupit věci pro které by jinak musel cestovat přes půl republiky a jiný se jde podívat na pěkné koně a co s nimi jejich majitelé umí dělat. I my jsme se byli letos mrknout, co je nového.

20.9.2008 - Seminář Osteopatie koní - Liberec
V sobotu 20.9.2008 jsme se vydali na kurz osteopatie koní vedený MVDr. Zuzanou Žežulkovou, který pořádalo OS Svítání v Liberci. Kurz začínal v 8,30 kousek od jízdárny v Horním Hanychově v Liberci.

13.9.2008 - Hubertova jízda - Kvochof
Naši kamarádi, kteří mají stáj pod hradem Frýdštejn se rozhodli že dost už bylo nudy v jejich kraji a uspořádali svého prvního Huberta. Jak to vypadalo v prosluněnou záříovou sobotu posuďte sami. Reportáž je doplněna hromadou fotek, z kterých byl opravdu problém vybrat 100 nejlepších.
21.6.2008 - Hubert naruby - Prezidentská chata
Již tradiční akce Cecila z Prezidentské, které už řada z nás neřekne jinak než "antihubert" se konala v malinko deštivém letním dni. Kristýnka, Káča a my dva s Ivanem jsme samozřejmě nemohli chybět. Tradiční vyjížďku doplnil večerní program s překvapením. Kdo chce vědět s jakým, klikněte na článek.

5.-6.3.2008 - Kurz pro přepravce zvířat - KVÚ Praha
V prvním březnovém týdnu jsem se zúčastnil kurzu pro přepravce zvířat. Původním záměrem bylo vás, naše čtenáře, seznámit s obsahem a průběhem kurzu pomocí naší kroniky. Nakonec vznikl separátní článek o předpisech, legislativě a praxi, který naleznete v článcích. Z kurzu jsem ale pořídil i nějaké fotografie, takže zápis do kroniky má na našem webu také své místo.

1.3.2008 - Předváděcí den plemenných hřebců - Mnětice
Budík mě začal tahat z postele ve čtvrt na sedm ráno. Je sobota a normální lidi v tuto dobu ještě spí. Dotápal jsem k oknu a šňůrky vody natažené z hustých mraků mi napověděly, že nás slunečný den asi nečeká.

Starší články najdete v předchozím roce.
artfix & Záveský 2oo6-2o13