Naše akce Účastnili jsme se Závody a sport Momentky

Kronika - Účastnili jsme se

2006


28.10.2006 - Hubertova jízda - Prezidentská chata
Zúčastnili jsme se jednoho z největších Hubertů v blízkém okolí. Po kopcích v okolí Bedřichova se v jednom houfu pohybovalo 48 koní a jezdců a my byli u toho.


14.10.2006 - Hubertova jízda - Prašný Dvůr
Měl jsem tu čest doprovodit dva naše velmi dobré koňské kamarády na Huberta. Jeli jsme přes kopec na úpatí Lužických hor, do kraje dlouhých luk a liduprázdných lesů.


8. - 9.8.2006 - Drezurní stáž s Davidem de Wispelare - Spomyšl
Jana se vydala na zkušenou (bez koně) do Spomyšle u Mělníka na drezurní stáž s mistrem tohoto sportu - Davidem de Wispelare. Pojďme se podívat, jak to na stáži probíhalo.


5.8.2006 - ME juniorů ve všestrannosti - Pardubice
Již tradičně hostilo dostihové závodiště v Pardubicích mezinárodní závod třídy military. Jeli jsme se podívat na cross - jízdu s terénními překážkami.


16.6.2006 - Návštěva Drtinova statku - Hněvšín
Jedno malebné páteční odpoledne jsme věnovali návštěvě Drtinova statku v malinké vesničce Hněvšín nedaleko Slapské přehrady. Na první pohled je to obyčejný statek, ale pohled druhý napoví o mnoho více.


13. - 14.5.2006 - Cvičitelský kurz
        3.praktický víkend + zkoušky - Hradišťko

Cvičitelský kurz byl ukončen třetím praktickým víkendem a zároveň zkouškou. Zbytek dopíšu, až budu mít čas, zatím můžete mrknout na fotky.


21. - 23.4.2006 - Cvičitelský kurz
        2.praktický víkend Hradišťko

Cvičitelský kurz pokračoval druhým praktickým víkendem. Tento víkend měl za úkol zdokonalit účastníky v jezdeckém umění a upozornit je důrazně na chyby, ke kterým bude přihlíženo u zkoušek.


10. - 12.3.2006 - Cvičitelský kurz
        1.praktický víkend Hradišťko

Naše slečna předsedkyně navštěvuje v současné době cca půlroční cvičitelský kurz. Ten by jí měl zvýšit odborné vzdělání v oblasti výuky jízdy na koni.

artfix & Záveský 2oo6-2o13