Naše akce Účastnili jsme se Závody a sport Momentky

Kronika - Naše akce

2008

11.10.2008 - Hubertova jízda
V sobotu 11. října proběhla poslední naše letošní akce, která zakončila sezónu a naposledy zamíchala pořadím v pohárové soutěži. Co se vlastně v sobotu dělo se dočtete zde.

6.9.2008 - Duatlon
V sobotu se odehrála naše poslední předhubertovská akce. Naše asi nejpopulárnější akce dopadla naprosto výborně, všichni se bavili, sportovali a závodili. Jak to celé probíhalo se můžete dočíst zde.


5.-17.8.2008 - Tábor "Ranch North Knife"
Co se dá všechno vymyslet nad lahví nebo spíše více lahvemi vína, tak o tom se přesvědčilo 7 slečen a několik spontáně se účastnících návštěv. Děvčata se se svými a vypůjčenými koňmi dva týdny proplétala taji anglického jazyka a světa jezdectví a koní. Mimo spousty zážitků si snad odvezla i nějaké nové zkušenosti.


16.8.2008 - Jezdecké hry III (štafetový parkur, drezura na hudbu, židličkovaná)
Jezdecké hry opět trochu jinak. Bohužel však doslova. Ještě na žádné naší akci, až kam paměť Jany a Toma sahá, jsme neměli tak špatné počasí. Pršelo nepřetržitě celý den. Ve stánku, kde se normálně prodávají klobásy a guláš, frčel o této deštivé sobotě rum. Všichni ze sebe ale vydali maximum a výsledek byl dokonalý.

19.7.2008 - Křižovatky 2008
Jedna z nejstarších akcí se konala již počtvrté, tentokráte na Nové Vsi n/N u naší kamarádky Romany, kde byl minulý rok překvapivě cíl Křižovatek. Hojnou účastí a ještě několika akrobatickými kousky překvapilo osazenstvo jablonecké jízdárny. Klikněte sem a dozvíte se pikantní podrobnosti.

22.6.2008 - Jezdecké hry II (skoky, drezura, překážková dráha)
V neděli jsme podruhé vzbudili v Lučanském koutě Na Gruntě pozdvižení. Opět se zde od rána začaly rojit překážky, koně, auta, lidi, buřtíky, gulášky a vše co souvisí se soutěžením O Pohár Sdružení Rozcestník. Velice nás těší, že se do zápolení zapojili další noví jezdci a tak doufáme, že to tak půjde dál.

1.6.2008 - Jezdecké hry (skoky 60 a 80cm), drezura Z1
Pro změnu jsme i letos změnili působiště našich akcí. Jak vypadaly naše první hru na novém travnatém kolbišti v Lučanech se můžete přesvědčit sami. Hojná účast závodníků a příjemné počasí nám zajistily povedené víkendové klání.

Starší články najdete v předchozím roce.
artfix & Záveský 2oo6-2o13