Naše akce Účastnili jsme se Závody a sport Momentky

Kronika - Naše akce

2007


13.10.2007 - Hubertova jízda 2007
Modlili jsme se, aby vyšlo počasí. Pravděpodobně nás čeká tuhá zima a říjnové dny už bývají deštivé. Naštěstí nám někdo nahoře přál i tentokrát a bylo naprosto nádherně, jak ostatně dokážete z fotografií posoudit sami. Hubert se letos opravdu povedl a bylo to více než důstojné zakončení jezdecké sezóny našeho sdružení.

15.9.2007 - Jezdecký duatlon
Jezdecký duatlon vznikl zejména z potřeby zapojit přátele a rodinné příslušníky našich kamarádů od koní. Úkol byl, myslím, beze zbytku splněn. Z akce, ze které jsme měli trochu obavy, se stala záležitost, která rozhodně nebude chybět na programu sdružení i příští rok a věříme, že se z ní stane hezká tradice.

26.8.2007 - Jezdecké hrátky III
Mysleli jsme si, že jezdecké hrátky s netradičními disciplínami až tak netáhnou. Nedělní akce nás přesvědčila o opaku. Nezúčastnilo se sice moc koní, ale kvantita byla nahrazena kvalitou. K vidění bylo několik fantastických sestav na hudbu a skvělé výkony při skoku mohutnosti, při kterých tuhla krev v žilách.

11.8.2007 - Jezdecké hrátky II
V anketě jste si přáli, abychom přitvrdili v náročnosti. Do skokových soutěží jsme tak tentokrát zařadili i parkur odpovídající stupni Z. No a břevna z překážek padaly více než obvykle. O tom, že tentokrát byl docela problém projet parkur čistě, si přečtěte v článku.

22.7.2007 - Křižovatky 2007
Třetí ročník dezorientační, intelektuální a vytrvalostní soutěže letos dostal nový kabát. Slůvko dezorientační v popisu akce tak konečně dostalo svůj význam. Letos se nefáborkovala trasa, místo toho jsme rozdali mapy.
24.6.2007 - Jezdecké hrátky I
V neděli jsme v areálu JK Samuel uspořádali druhou letošní akci, kterou byly jezdecké hrátky. Jezdecké hrátky jsou specifické v tom, že vítězí všeobecná zručnost nad nadáním pro určitý jezdecký styl. Průběh byl napínavý do poslední chvíle a jak do celé probíhalo si můžete přečíst zde.

2.6.2007 - Závody parkur (60 a 90cm), drezura
První letošní akce sdružení se konala až v červnu. Netradičně jsme letos začali závody v parkuru a drezuře. I přes rekordně nízký počet účastníků se závody velmi vydařily a alespoň jsme měli možnost si vyzkoušet organizaci akce v novém působišti.

Starší články najdete v předchozím roce.
artfix & Záveský 2oo6-2o13